Kim jesteśmy?

O firmie

Szukasz kontenerów morskich,
magazynowych, biurowych lub innych?
Skontaktuj się z Nami Teraz!

  1. Home
  2. /
  3. O firmie

Kim jesteśmy?

Firma KontenerMorski.pl

Specjalizujemy się w sprzedaży, modernizacji oraz wynajmem kontenerów wszystkich typów. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów obejmujący kontenery morskie, magazynowe, modułowe biura, pawilony handlowe, sanitariaty, szatnie, stróżówki i inne. Posiadamy również w swoim asortymencie dodatkowe wyposażenie dla kontenerów, takie jak meble, wykładziny, oświetlenie, twistlocki do łączenia kontenerów, kłódki, itp…

Dlaczego właśnie my?

Z Nami oszczędzasz.
Czas i pieniądze.

Skontaktuj się z Nami i powiedz do czego potrzebujesz Kontener a My podpowiemy Ci rozwiązanie.

Dlaczego właśnie My?

Doświadczenie

Duża liczba zrealizowanych projektów, dla dużych i małych odbiorców, pozwoliły zyskać unikalne doświadczenie, które oferujemy naszym klientom.

Transport

Dysponujemy własnym transportem a przy dużych projektach współpracujemy ze sprawdzonymi firmami zapewniającymi odpowiednią jakość.

Wiedza

Wieloletnia współpraca z zagranicznymi jak i krajowymi dostawcami pozwoliła zbudować unikalną wiedzę gdzie, kiedy i jak kupić w najlepszej cenie.

Technologia

Dysponujemy zapleczem pozwalającym szybko i skutecznie remontować, naprawiać czy modernizować kontenery dla naszych klientów

Projektowanie

Projektując adaptacje oddajemy klientom sprawdzone w innych projektach pomysły i rozwiązania, co daje gwarancję sukcesu projektu.

Gwarancja

Każdy remontowany lub adoptowany przez nas kontener zyskuje gwarancje.

Skontaktuj się z Nami Teraz! Wysłuchamy Twoich potrzeb i doradzimy najlepsze rozwiązanie w oparciu o Nasze doświadczenie i zrealizowane projekty.